Kombisystém S 9000

 

Všetky prednosti v jednom systéme

 
 
Nový systém GEALAN S 9000, čoby KombiSystem so stavebnou hĺbkou 82 ,5 mm, v sebe rovnakou mierou spája charakteristické znaky a prednosti stredového a dorazového tesnenia. Veľká stavebná hĺbka šiestich profilových komôr v ráme, krídle a stĺpika a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Okna tak spĺňajú aj najväčšie nároky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Optimalna tepelná izolácia

 

Vhodný pre pasívne domy v súlade so smernicou ift

 
Vyvinutie systému s tepelnoizolačnými vlastnosťami nie je náhoda, ale výsledok cielenej vývojovej práce. Úspech nám dáva za pravdu. Početné výpočty priniesli vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie. Cieľom vývoja bolo od začiatku dosiahnuť v štandardných kombináciách s oceľou použiteľnosti v pasívnych domoch podľa smernice ift. To sa podarilo vďaka súhrnu inovatívnych detailov v celkovom usporiadaní systému.
 
 
 
 
 

Presvedčivé argumenty

 

Istá budúcnosť v jednej línii

 
S profilovým systémom S 9000 získate moderné prehĺbený systém, ktorý je možné využiť ako v novostavbách, tak aj pri renovácii. Týmto spôsobom sa S 9000 pridáva k novej platforme určenej na výrobu okien, domových dverí a zdvižne posuvných dverí vo výrobnom programe firmy GEALAN. Nový prehĺbený systém Vás navyše presvedčí nasledujúcimi argumentami:
 
 
1
6 kontinuálnych komôr v ráme, krídle a stĺpiku s vynikajúcou tepelnou a zvukovou izoláciou.
 
 
 
2
Presné oceľové formy vyvažujúce pomer medzi statikou a tepelnou izoláciou.
 
 
 
3
Premyslený koncept tesnení s tromi kontinuálnymi rovinami tesnení. Flexibilné stredové tesnenie v drážke rámu pritom výrazne prispieva k tepelnej izolácii, pretože redukuje prúdenie tepla v oblasti drážky.
 
 
 
4
Vysoké zapustenie skla s výškou presahu 26 mm kvôli zlepšenej tepelnej izolácii
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Farby a vzory

 

Drevené vzory pre prirodzený vzhľad

 
Existuje veľké množstvo dekoračných fólií v designu dreva. Ale iba fólie Realwood prenechajú Vaším oknám špeciálny vzhľad a charakter, lebo sa lesknú výrazne menej ako bežné, drevo imitujúce fólie. Atraktívne tlačená štruktúra dodáva plastovým oknám prirodzený vzhľad dreva, aj keď samotná fólie nieje vyrobená z dreva. Je jedno, aké farebné prevedenie zo 6 atraktívnych tónov zvolíte - nové fólie Vás nadchnú svojim povrchom, ktorý veľmi verne imituje optiku pravého dreva. Pritom nejde nespomenúť ich funkčné výhody: presvedčí Vás svojou dlhou životnosťou, odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Fólie sú naviac vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre nenáročné na údržbu a odpudzuje nečistoty.
 

Fólie Realwood sú v ponuke v nasledujúcích farebných prevedeniach

 
 
Výroba plastových okien Košice - hnedočervená
 
ČISTO BIELA (± RAL 9010)
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - utramarínová modrá
 
KRÉMOVO BIELA (± RAL 9001)
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - oceľová modrá
 
KREMENNÁ ŠEDÁ (± RAL 7039)
 
 
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - retiazkové žalúzie
 
ANTRACITOVÁ ŠEDÁ (± RAL 7016)
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - parapety
 
JEDLOVÁ ZELENÁ (± RAL 6009)
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - žalúžie na plastové okná
 
OCEĽOVÁ MODRÁ (± RAL 5011)
 
 
 
 
 

Acrylcolor

 

Unikátna kvalita povrchu

 
Farebná akrylová vrstva je dvakrát tažšia ako povrch bielych okien z PVC. Táto vrstva má vysokú odolnosť proti poškriabaniu a je vysoko odolná voči poveternostným vplyvom. Matný, hladký a neporézny povrch je rovnako odolný voči prachu a nečistotám. Odlupovanie, opukávanie a obťažujúce natieranie odpadajú. Okná s acrylcolorom sú prakticky bezúdržbové a veľmi ľahko sa čistia.
 
 
 

Dekory

 

Plastové okná

 
Štandardné fólie
Neštandardné fólie