PLASTOVÉ DVERE KOŠICE

 
Rozmerová stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí z profilových systémov GEALAN. Vchodové dvere sú vyrábané v neprebernom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému riešeniu domu.

Pevné spojenie do jedného celku zabezpečujú špeciálne rohové spojky, ktoré v spojení s mohutnými oceľovými výstuhami zabezpečujú pevnosť a stabilitu dverí. Dvere je možné zaskliť izolačnými sklami renomovaných výrobcov ( Mályi-glass, Glasko).

Ďalšou možnosťou sú dvere s plastovými dvernými výplňami rôznych tvarov a rôznym stupňom bezpečnosti. Tu vieme ponúknuť výplne značky GAVA, PERITO, ale aj iné podľa priania zákazníka. Optimálnu ochranu proti vlámaniu vieme zabezpečiť vhodným výberom zámkov a výplne. Pánty, ktoré sú nastaviteľné, sú osadené v pevných výstuhách a sú zabezpečené proti vysadeniu. Mimo iného k výrobe dverí používame pánty, zámky a kľučky značky G-U, SCHÜRING.

 
 

Varianty domových dverí

 

Víta Vás elegancia a klasika

 
Domové dvere sú vizitkou domu, vstupnej časti dodávajú šarm a estetiku. GEALAN ponúka svojim novým dverovým systémom S 9000 každému to pravé pre jeho individuálny vkus. Môžete sa rozhodnúť medzi klasickou variantou a variantou s presahom krídel. A vďaka flexibilite farieb početných fóliových dekorov máte možnosť prispôsobiť svoje nové domové dvere celkovému vzhľadu svojej fasády.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdvižno posuvné dvere

 

Obytné miestnosti v osobitnom svetle

 
Posuvné elementy sú klasické štýlové prvky moderného bývania, kedy veľkoryso usporiadané sklenené plochy navodzujú útulnosť a eleganciu. Nové zdvižne posuvné dvere S 9000 GEALAN týmto požiadavkám vyhovujú ako po stránke vzhľadu, tak aj funkčnosti.
S našou technológiou je možné bez problémov pohybovať veľkými dvernými elementami. Nehrá žiadnu rolu, či sú dvere otvorené alebo zatvorené. V každomprípade prúdi dovnútramiestnostimnožstvo svetla. A takmer bezprahové napojenie k podlahe odstraňuje rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou stranou.
 
 
 
 
 
Pozrite si jednoduchosť ovládania posuvných dverí s paralelným kovaním
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plastové dvere Košice - výroba plastových dverí
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - predaj plastových dverí
 
 
 
Výroba plastových okien Košice - plastové dvere predaj