PLASTOVÉ DVERE KOŠICE

Rozmerová stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí z profilových systémov GEALAN. Vchodové dvere sú vyrábané v neprebernom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému riešeniu domu.

Pevné spojenie do jedného celku zabezpečujú špeciálne rohové spojky, ktoré v spojení s mohutnými oceľovými výstuhami zabezpečujú pevnosť a stabilitu dverí. Dvere je možné zaskliť izolačnými sklami renomovaných výrobcov (Mályi-glass, Glasko, Saint-Gobain Construction Products).

Ďalšou možnosťou sú dvere s plastovými dvernými výplňami rôznych tvarov a rôznym stupňom bezpečnosti. Tu vieme ponúknuť výplne značky GAVA, PERITO, ale aj iné podľa priania zákazníka. Optimálnu ochranu proti vlámaniu vieme zabezpečiť vhodným výberom zámkov a výplne. Pánty, ktoré sú nastaviteľné, sú osadené v pevných výstuhách a sú zabezpečené proti vysadeniu. Mimo iného k výrobe dverí používame pánty, zámky a kľučky značky G-U, SCHÜRING.

 

Varianty domových dverí

Víta Vás elegancia a klasika

Domové dvere sú vizitkou domu, vstupnej časti dodávajú šarm a estetiku. GEALAN ponúka svojim novým dverovým systémom S 9000 každému to pravé pre jeho individuálny vkus. Môžete sa rozhodnúť medzi klasickou variantou a variantou s presahom krídel. A vďaka flexibilite farieb početných fóliových dekorov máte možnosť prispôsobiť svoje nové domové dvere celkovému vzhľadu svojej fasády.
 
 
 
 

Zdvižno posuvné dvere

Obytné miestnosti v osobitnom svetle

Posuvné elementy sú klasické štýlové prvky moderného bývania, kedy veľkoryso usporiadané sklenené plochy navodzujú útulnosť a eleganciu. Nové zdvižne posuvné dvere S 9000 GEALAN týmto požiadavkám vyhovujú ako po stránke vzhľadu, tak aj funkčnosti.
S našou technológiou je možné bez problémov pohybovať veľkými dvernými elementami. Nehrá žiadnu rolu, či sú dvere otvorené alebo zatvorené. V každomprípade prúdi dovnútramiestnostimnožstvo svetla. A takmer bezprahové napojenie k podlahe odstraňuje rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou stranou.
 
 

Farby a vzory

Drevené vzory pre prirodzený vzhľad

Pre všetkých, ktorí kladú dôraz na prirodzený vzhľad, bez toho aby sa chceli vzdať prednosťou moderných okien, existujú plastové okná so vzhľadom dreveného dekoru. To je pre Vás tá správna voľba. Či už pri renovácii hrazdeného domu alebo pre plánovanú novostavbu - Okná GEALAN s dreveným dekorom Vás presvedčia svojím vzhľadom i svojou funkčnosťou. Odporúčame je ako klasický štýlový prvok pri renovácii starých domov, ale taktiež aj k úprave vzhľadu zapadajúceho do rázu krajiny.
Okná s dekorom majú všetky pozitívne vlastnosti moderných plastových okien a zároveň aj dekoratívny vzhľad dreva.
 
 
 
 
 
Plastové dvere Košice - výroba plastových dverí
 
Výroba plastových okien Košice - predaj plastových dverí
 
Výroba plastových okien Košice - plastové dvere predaj